Bezpieczeństwo
przede wszystkim

Škoda Auto Szkoła powstała w 2004 roku Specjalizuje się w doskonaleniu kierowców w zakresie bezpiecznej, ekonomicznej czy defensywnej jazdy.

Trenerzy

Radosław Jaskulski

W Skoda Auto Szkoła trener z najdłuższym stażem, posiadacz certyfikatów ADAC, Eco Finalnd, Eco Will. z motoryzacją związany przez sport od 2000 roku jako pilot kierowca oraz mechanik i tester aut rajdowych i wyścigowych. Hobby kolarstwo. Mistrz Polski w maratonie Szosowym pracowników Oświaty i Instruktorów 2015. Trener techniczny VGP.

Piotr Frąckowiak

Tajniki motoryzacji zgłębiał od najmłodszych lat w rodzinnym warsztacie samochodowym, pracował w serwisach BMW, Jaguar i Land Rover. Miłośnik offroadu, turystyki i żeglarstwa, z wykształcenia antropolog kulturowy. Instruktor nauki jazdy i trener techniki jazdy. Posiadacz certyfikatów ADAC oraz ECO WILL.

Filip Kaczanowski

W Skoda Auto Szkoła od początku. Kierownik Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy Skoda Autodrom Poznań. Manager floty Skoda Auto Szkoła. Organizuje eventy motoryzacyjne marki Skoda. Nie ma takiego problemu technicznego, którego Filip by nie rozwiązał. Od 5 lat Pasjonat kolarstwa. Uwielbia rywalizacje na 2 kółkach. Amatorsko ściga się na rowerze MTB oraz szosowym. Założyciel rowerowego teamu "Skoda Auto Szkoła Bike Team".

< >

Artykuły

Kodeks bezpiecznej drogi

Testy

Wyłącz Adblocka, aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony.